Kabiny prysznicowe typu walk-in to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych systemów brodzikowych. Cieszą się szczególnym zainteresowaniem w nowoczesnych łazienkach o niewielkim metrażu, gdyż pozwalają na funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni. Brak brodzika wymusza jednak konieczność zastosowania specjalnego odwodnienia umieszczonego bezpośrednio w posadzce. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby oprócz odprowadzania wody pełnił również funkcję dekoracyjną, wybierz odpływ liniowy premium czarny. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli Ci się stworzyć komfortowe warunki do wzięcia relaksującej kąpieli.

Odpływy premium czarne – praktyczna ozdoba

Na natrysk typu walk-in często decydują się osoby, które cenią sobie połączenie funkcjonalności z wysokimi walorami estetycznymi. W takich kabinach idealnym dodatkiem będą odpływy liniowe premium czarne, które efektownie się prezentują i umożliwiają swobodne odprowadzanie brudnej wody. Charakteryzują się minimalizmem oraz eleganckim wykończeniem, dzięki czemu urozmaicą wygląd każdego natrysku. Oferowane odpływy premium czarne mają też wiele innych zalet, wśród których można wymienić:

  • wykonanie z wysokiej jakości stali nierdzewnej malowanej proszkowo, odpornej na korozję oraz duże obciążenia,
  • wyposażenie w uszczelki i dystanse tłumiące, które stabilizują konstrukcję i redukuje hałasy,
  • zdejmowaną maskownicę, co umożliwia bezproblemowy dostęp do syfonu i koszyka podczas czyszczenia,
  • łatwy montaż i możliwość dopasowania do większości kabin walk-in.

W zależności od potrzeb, możesz się zdecydować na standardowy odpływ liniowy premium czarny lub montowany pod płytkę. W obu przypadkach możesz wyregulować ich wysokość i dostosować do parametrów płytek.

Odpływy liniowe premium czarne

Proponowane produkty spełniają najwyższe standardy jakości i występują w różnorodnym wzornictwie. Odpływy premium czarne są sprzedawane w zestawie z dodatkowymi akcesoriami montażowymi, dlatego nie musisz kompletować pozostałych elementów. Ze względu na uniwersalność oraz możliwość regulacji, sprawdzą się niemalże w każdym bezbrodzikowym systemie natryskowym.

W naszej ofercie znajduje się wiele różnego rodzaju odpływów liniowych. Zapraszamy do zakupów!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2