Prysznice bez brodzika to jeden z najgorętszych trendów w branży. Kabiny typu walk-in są chętnie wykorzystywane w nowoczesnych wnętrzach i klasycznych łazienkach o niewielkim metrażu. Prezentują się niezwykle efektownie, a przy tym zapewniają maksymalne poczucie komfortu podczas kąpieli. Bezbrodzikowe natryski potrzebują jednak odpowiedniego wyposażenia, aby umożliwić swobodne ujście zużytej wody do kanalizacji ściekowej. Z tym zadaniem idealnie poradzą sobie odpływy liniowe slim czarne, które będą efektownym uzupełnieniem kabiny.

Odpływy slim czarne – funkcjonalna dekoracja

Natryski bezbrodzikowe pozwalają na sporą dowolność w doborze dodatków oraz aranżacji przestrzeni. Charakteryzują się eleganckim wyglądem, dlatego potrzebują wyposażenia, które będzie estetycznym dopełnieniem całości. Odpływy slim czarne to nowoczesne produkty, które wyróżniają się smukłą konstrukcją oraz ozdobną maskownicą malowaną proszkowo. Zostały zaprojektowane tak, aby nie tylko przyciągały wzrok atrakcyjnym wyglądem, ale także umożliwiały wygodne korzystanie z natrysku. Proponowane odpływy liniowe slim czarne wyróżniają się ponadto:

  • funkcjonalnością – nieskomplikowany montaż oraz regulowana wysokość pozwalają dopasować produkt do parametrów wnęki prysznicowej,
  • estetyką – odpływy slim czarne są wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, stanowiąc efektowną dekorację przestrzeni,
  • wytrzymałością – do produkcji użyto stali nierdzewnej malowanej proszkowo, odpornej na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne,
  • łwygodą – zdejmowana maskownica umożliwia bezproblemowe czyszczenie syfonu. Konstrukcja została wyposażona w dodatkowy mankiet uszczelniający oraz membranę tłumiącą hałasy.

Oferowane odpływy liniowe slim czarne są dostępne w wersji mat oraz półmat. Na uwagę zasługuje też ich uniwersalność, gdyż sprawdzą się do montażu w większości kabinach bezbrodzikowych.

Odpływy slim czarne

Wszystkie dostępne w kategorii produkty spełniają najwyższe standardy jakości. Są sprzedawane w zestawie z niezbędnymi akcesoriami montażowymi i dodatkami poprawiającymi ich funkcjonalność. Odpływy liniowe slim czarne będą doskonałym uzupełnieniem nowoczesnej kabiny, w której liczy się nie tylko funkcjonalność, ale także estetyczne wykończenie.

Zapraszamy do zakupu i zapoznania się z naszymi innymi produktami z kategorii odpływy liniowe.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2