Poszukujesz wysokiej jakości produktów, które pozwolą Ci zaaranżować nowoczesną i minimalistyczną łazienkę? W naszym asortymencie znajdziesz odpływy ścienne liniowe, które idealnie sprawdzą się w kabinach prysznicowych typu walk-in.

Czym wyróżnia się odpływ liniowy ścienny?

Odpływ ścienny to nowoczesne rozwiązanie, które sprawdza się zarówno w małych, jak i dużych łazienkach. Jego montaż nie wymaga montażu brodzika, a to zdecydowanie zwiększa dostępną przestrzeń, ale też sprawia, że staje się ona łatwiejsza w utrzymaniu czystości. Odpływy liniowe ścienne doskonale sprawdzą się w przypadku osób starszych czy dzieci. Montaż odwodnienia na ścianie sprawia bowiem, że podłoga stanowi jednolitą płaszczyznę.

Jakie odpływy ścienne wybrać?

W naszej ofercie znajdują się odpływy liniowe ścienne wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Oprócz klasycznego odpływu w srebrnym kolorze posiadamy również czarny odpływ liniowy ścienny, posiadający elegancką matową powłokę. Te minimalistyczne i eleganckie rozwiązania idealnie wpasują się we wnętrze Twojej łazienki. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpływ ścienny liniowy dopasowany do swoich potrzeb! Możesz także zdecydować się na odpływy punktowe.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2