Wsparcie

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy materiały, które pozwolą dokonać zakupu, ale także zamontować odpływ liniowy w łazience.

1. Instrukcja obsługi w języku polskim

Instrukcja obsługi dołączona jest do każdego egzemplarza, jeżeli jednak chcesz się z nią zapoznać przed zakupem kliknij TUTAJ.

2. Film montażowy

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy szczegółowy film instruktażowy.

3. Najczęściej zadawane pytania

Jak długo będę czekać na odpływ?

Odpływy mamy w naszym magazynie zlokalizowanym przy fabryce w Wyszkowie. Dlatego jesteśmy w stanie wysłać odpływ tego samego dnia (jeżeli zamówienie złożone zostało do godziny 12:00). Dostawa następnego dnia roboczego. Na odpływ w takim przypadku będziesz czekać około 24 godzin (dotyczy dni roboczych).

Gdzie produkowane są odpływy?

Odpływy produkowane są w Wyszkowie (woj. mazowieckie). Produkcja bazuje na stali nierdzewnej z polskich hut stali. Syfon używany w naszych odpływach, wykonany jest polipropylenu (trwałego plastiku). Producentem syfonu jest brytyjska firma McAlpine – lider na rynku syfonów.

Jak dbać o odpływ liniowy?

Odpływ liniowy możemy czyścić szmatką łazienkową, używaną do czyszczenia pozostałych elementów kabiny prysznicowej. Koszyczek syfonu (miejsce gdzie będą zbierać się większe zanieczyszczenia) czyszczony jest „od góry”, co oznacza, że będziemy mieć łatwy dostęp do niego i możemy go przeczyścić bez używania narzędzi.

Jak głęboki musi być otwór w posadzce aby móc zamontować odpływ liniowy?

Otwór w posadzce, w miejscu gdzie umiejscowiony będzie syfon, musi mieć minimum 82 mm. Jest to wysokość/głębokość liczona od najniższego punktu syfonu do krawędzi posadzki/wylewki (bez ułożonych płytek/bez kleju).

Czy syfony wykonane z plastiku są bezpieczne?

W dzisiejszych czasach większość kanalizacji (syfony i orurowanie) wykonana jest z polipropylenu (plastiku) odpornego na długotrwałe działanie ścieków. W praktyce okazuje się, że instalacje polipropylenowe są trwalsze niż instalacje wykonane z niskiej jakości stali nierdzewnej. Używane przez nas syfony, produkowane są przez lidera rynku europejskiego – firmę McAlpine. Firma ta produkuje syfony z tworzyw sztucznych od przeszło 100 lat.