Odpływy liniowe to praktyczne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w każdej łazience, szczególnie tej o niewielkich rozmiarach. Wybierając odwodnienie liniowe boczne, zyskujesz jeszcze więcej miejsca – element montuje się w ścianie, tuż nad podłogą kabiny prysznicowej. To sprawia, że doskonale wpisuje się w każdą aranżację i zapewnia spore możliwości w zakresie wyboru miejsca montażu.

Dlaczego warto zdecydować się na odpływ liniowy boczny?

Najważniejsze korzyści to:

  • estetyczny wygląd,
  • uniwersalne zastosowanie,
  • łatwość w utrzymaniu czystości,
  • niewielkie wymiary,
  • wieloletnia trwałość,
  • szeroki wybór modeli.

Kabiny walk-in stają się coraz bardziej popularne, ponieważ są niezwykle wygodne, a przy tym nadają łazience eleganckiego wyglądu. Podczas wyboru typu odpływu, warto rozważyć odwodnienie liniowe boczne. To rozwiązanie praktyczne i ponadczasowe.

Odpływy liniowe boczne – jaki wariant wybrać?

Jeśli wybierzesz odwodnienie liniowe boczne, masz do wyboru szeroką gamę atrakcyjnych w formie modeli, które pozwolą Ci urządzić swoją łazienkę dokładnie tak, jak chcesz. Przede wszystkim możesz zadecydować, czy wolisz odpływ liniowy boczny z maskownicą wykonaną ze stali nierdzewnej, czy preferujesz model typu built-in. Na czym polega jego wyjątkowość? Odpływy liniowe boczne tego typu są przykryte maskownicami wykonanymi z tego samego materiału, co pozostałe płytki w kabinie prysznicowej. To sprawia, że odwodnienie liniowe boczne jest niemal niewidoczne. Wybierając taki produkt, stawiasz na pełną elegancję i ponadczasowy wygląd.

Odpływy liniowe boczne są także bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Wystarczy zdjąć przykrywkę i oczyścić kanalik z nagromadzonych zanieczyszczeń. Cały proces trwa nie dłużej niż kilka minut i jest łatwy w wykonaniu – nie wymaga stosowania żadnych specjalistycznych narzędzi. Jeśli cenisz sobie wygodę i higieniczną czystość, odpływ liniowy boczny będzie rozsądnym wyborem.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8