Niskie odpływy liniowe zyskały ogromną popularność wśród osób chcących cieszyć się łazienką urządzoną praktycznie i z klasą. Odpływy niskie idealnie sprawdzą się w kabinach prysznicowych typu walk-in, zapewniając wydajne odprowadzanie wody. Elementy te mają formę wbudowanego w podłogę kanaliku połączonego z syfonem. Cała konstrukcja przykryta jest maskownicą, której wygląd można dobrać w zależności od upodobań estetycznych. Dlaczego niskie odpływy są tak chętnie wybierane? Ponieważ dają wiele korzyści. Jedną z nich jest uniwersalność zastosowania. Można zamontować je niemal w każdym miejscu łazienki, również jeśli nie jest ona wyposażona w oddzielną kabinę prysznicową.

Odpływ liniowy niski zajmuje niewiele miejsca, a przede wszystkim bardzo estetycznie się prezentuje. Płaska forma sprawia, że jest niemal niezauważalny, a możliwość dowolnego doboru maskownicy powoduje, że można dobrać ją do stylu, w jakim utrzymana jest łazienka. Odpływ niski pozwala także na łatwe utrzymanie natrysku w czystości – usuwanie zanieczyszczeń z odpływu jest bardzo łatwe i wystarczy kilka minut, by je przeprowadzić.

Niskie odpływy liniowe – szeroki wybór modeli

W naszej ofercie znajdziesz niskie odpływy liniowe w wielu atrakcyjnych wariantach do wyboru. Przede wszystkim możesz dobrać rodzaj maskownicy do swoich upodobań. Możesz postawić na tradycyjną pokrywę ze stali nierdzewnej o różnych układach otworów odprowadzających wodę lub zdecydować się na odpływ liniowy niski typu built-in, czyli przykryty płytką. Jest to niezwykle stylowe rozwiązanie, zapewniające elegancki efekt. Wybierając jeden z niskich odpływów liniowych z naszej oferty, zyskujesz:

  • wysoką jakość wykonania,
  • ponadczasowe rozwiązanie,
  • stylowe wzornictwo
  • produkt wyprodukowany w Polsce,
  • pięcioletnią gwarancję.

Zachęcamy do przejrzenia modeli niskich odpływów, które idealnie wkomponują się w aranżację każdej łazienki. W naszej ofercie znajdziesz także odpływy liniowe premium czarne. Jeśli masz wątpliwości, czy takie rozwiązanie sprawdzi się u Ciebie, skorzystaj z doradztwa naszych konsultantów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9