Odpływ punktowy wykorzystywany jest przy okazji prysznicy bez brodzika, czyli nowoczesnych rozwiązań, które znalazły swoje zastosowanie w nowoczesnych wnętrzach. Jest to alternatywa dla popularnych odpływów liniowych, które również są dostępne w naszej ofercie. Odpływy punktowe mają mniejsze rozmiary, są znane z miejsc użytku publicznego, jak baseny, siłownie i wszystkie inne miejsca, gdzie znajdują się prysznice. Możemy je również zamontować w domowych łazienkach.

Odpływy punktowe Waterway

Wpust punktowy jest nam znany przede wszystkim z pryszniców basenowych. To właśnie tam na dużej powierzchni z kilkoma punktami prysznicowymi znajdują się odpływy punktowe. Znalazły one swoje zastosowanie także w hotelach, pensjonatach oraz innych miejscach wypoczynkowych. Są szczególnie polecane do małych łazienek, gdzie prysznic zajmuje niewielką powierzchnię. Dlatego też zamontujemy go również w prywatnej łazience w domu. Jest alternatywą dla dłuższego odpływu liniowego. Ponadto, możemy pod prysznicem zastosować więcej niż jeden odpływ punktowy. Nowoczesne odpływy prysznicowe punktowe cechują się bardzo estetycznym wyglądem. Wyposażone są w maskownice, a także są przystosowane do osadzenia pod płytkami.

Odpływ prysznicowy punktowy do zastosowania w Twojej łazience

W naszej ofercie znajdziesz odpływy punktowe odpowiadające aktualnym trendom. Cechują się prostym, jak i minimalistycznym designem. Wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a także charakteryzują się możliwością regulacji wysokości odpływu w celu dostosowania do konkretnych warunków oraz wysokości podłogi. Oznaczone są certyfikatami jakości oraz spełniają normę PN-EN 1253-1:2015. W zestawach znajdują się wszystkie niezbędne elementy, których potrzebujesz do montażu odpływu punktowego. Możesz wybierać spośród modeli z maskownicą oraz przeznaczonych do zabudowania płytkami. Wszystkie są w kwadratowym, uniwersalnym kształcie, mają wysoką klasę obciążenia K3, dzięki czemu są odporne na intensywną eksploatację.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4