jakiej firmy odpływ liniowy

Jakiej firmy odpływ liniowy kupić?

Z tego artykułu dowiesz się:

Obecnie, w zdecydowanej większości nowoczesnych łazienek rezygnujemy z brodzików i montujemy odpływy liniowe. Prysznic bez brodzika wygląda niezwykle estetycznie, jest też łatwiejszy do utrzymania w czystości. Odpływ liniowy ukryty jest w podłodze, dzięki czemu nie rzuca się w oczy i nie psuje aranżacji łazienki. Dużą zaletą takiego rozwiązania jest także brak stopnia w prysznicu – zapobiega to przypadkowemu poślizgnięciu się po zakończonej kąpieli. Jakiej firmy odpływ liniowy kupić?

Odpływ liniowy – o czym pamiętać przy wyborze?

Odpływ liniowy, choć coraz bardziej popularny, wciąż budzi wiele wątpliwości. Bez względu na to, jakiej firmy odpływ liniowy kupisz, musisz pamiętać o zachowaniu spadku podłogi w kierunku odpływu. Przy jego montażu zazwyczaj wykonuje się spadek na całej powierzchni posadzki, która pełni rolę brodzika. To odróżnia odpływ liniowy od odpływu punktowego w przypadku którego spady są konieczne z każdej strony kratki. Aby odpływ liniowy mógł zostać zamontowany, konieczne jest zachowanie odpowiedniej grubości podłogi, pozwalającej na ukrycie w niej konstrukcji.

Jak dbać o odpływ liniowy?

W przypadku każdego odpływu liniowego, do poprawnego jego działania konieczne jest regularne i dokładne czyszczenie. Czyścimy zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną część odpływu, by usunąć ze środka ewentualne zanieczyszczenia, które mogą blokować swobodny odpływ wody. Czyszczenie odpływu nie jest zadaniem trudnym i zajmuje o wiele mniej czasu i uwagi niż czyszczenie tradycyjnego brodzika.

Jakiej firmy odpływ liniowy wybrać?

Jeżeli właśnie planujesz i projektujesz łazienkę swoich marzeń, pewnie zastanawiasz się, jakiej firmy odpływ liniowy kupić. Koniecznie zapoznaj się z odpływami Waterway. Z pewnością spełnią one wszystkie Twoje wymagania i okażą się dokładnie tym, czego szukasz. Nasze produkty znane są nie tylko na terenie Polski, ale także poza jej granicami, m.in. we Francji czy we Włoszech i Hiszpanii. Tysiące zadowolonych klientów świadczy o tym, że odpływy marki Waterway spełniają najwyższe wymagania i oczekiwania ze strony klientów.

Odpływy liniowe Waterway cechują się niezwykłą uniwersalnością i wykonaniem ze stali nierdzewnej najwyższej jakości. Każdy produkt przed wypuszczeniem na rynek jest kontrolowany i testowany, by zapewnić Ci maksymalną jakość i pełne zadowolenie. Każdy odpływ objęty jest 5-letnią gwarancją, a jeżeli z jakiegoś nie spełni twoich oczekiwań, możesz zwrócić go bez konsekwencji w ciągu 100 dni od zakupu. Warto podkreślić także, że wszystkie odpływy dostępne w naszej ofercie posiadają niezbędne certyfikaty jakości, poświadczające ich maksymalną funkcjonalność i długotrwałą żywotność.

Cechą naszych odpływów liniowych jest łatwość ich utrzymania w czystości. Co więcej, możliwy jest wybór odpływu o różnej stylistyce, z różnymi wzorami maskownicy. Dzięki szerokiej ofercie możliwe jest dopasowanie odpływu do stylistyki danej łazienki, bez względu na to, czy chcemy odpływ wyeksponować, czy raczej zamaskować.


Każdy odpływ liniowy, który oferujemy, wyposażony jest w kompletny zestaw montażowy, a sama instalacja jest bardzo łatwa i bezpieczna, nie sprawia żadnych trudności.

Oprócz standardowych odpływów liniowych, w naszej ofercie znajdują się także odpływy punktowe najwyższej jakości. Polecamy je szczególnie w przypadku, gdy nie ma miejsca na standardowy odpływ liniowy.

Mamy nadzieję, że wiesz już, jakiej firmy odpływ liniowy wybrać. Możliwości jest całe mnóstwo, a producenci wciąż tworzą nowe rozwiązania, które mają cechować się jeszcze wyższą skutecznością. Łazienka bez brodzika, z odpływem liniowym wygląda wyjątkowo nowocześnie i stylowo, a do tego łatwo jest utrzymać ją w higienicznej czystości.