O fabryce

Fabryka odpływów powstała

w roku 1998 roku, na fundamentach rodzinnej firmy specjalizującej się w produkcji wyrobów z nierdzewnej stali szlachetnej.
Od tamtego czasu przeszliśmy przez wiele etapów. Na podstawie informacji od naszych Klientów dostosowywaliśmy naszą ofertę produktową, zdobyliśmy dziesiątki tysięcy nowych Klientów a obecni jesteśmy już nie tylko w Polsce ale również na wymagających rynkach Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii a także Hiszpanii, Włoch czy Ukrainy.

Głównymi odbiorcami naszych produktów są…

wykonawcy, inwestorzy, sklepy, hurtownie, dystrybutorzy. Dla Klientów indywidualnych otworzyliśmy nasz sklep internetowy w którym można znaleźć najbardziej popularny asortyment.

Początkowo odpływy wytwarzane były …

poprzez ręczne cięcie, gięcie, spawanie i polerowanie stali nierdzewnej. Od tamtego czasu wiele się zmieniło i w naszym parku maszynowym od 2010 roku znajdują się maszyny sterowane cyfrowo, które zastąpiły wiele prac ręcznych. Jeden element natomiast się nie zmienił na przestrzeni lat – każdy odpływ jest na końcu polerowany, czyszczony, mierzony i oglądany przez człowieka w celu wykrycia ewentualnych niedoskonałości. To dzięki naszym pracownikom, kontrolującym jakość jesteśmy w stanie wyróżnić się na rynku, na rynku który oczekuje wysokiej jakości.

W naszej produkcji…

używamy nie tylko najwyższej jakości maszyn i sprzętu ale również najwyższej jakości materiałów. Stal używana do produkcji jest stalą certyfikowaną, co gwarantuje jakość surowca oraz trzymanie parametrów. Dla użytkownika oznacza to to że stal będzie stabilnie zachowywać się w czasie a jaj właściwość jaką jest brak rdzewienia będzie zachowana na długie lata.

Sukces naszej firmy jest związany…

z tym, że zawsze priorytetem dla nas była jakość produktów dostarczanych na rynek. Cała nasza produkcja kręci się wokół jakości i zadowolenia Klienta i wartości która mu dostarczamy. Jesteśmy pewni, że nasze odpływy liniowe oraz odpływy punktowe można łatwo i bezproblemowo zainstalować, ich trwałość przewyższy produkty konkurencyjne a do tego jeszcze bardzo ładnie się prezentują zarówno w nowoczesnych łazienkach jak i tych w stylu retro.

Nasza firma jest zlokalizowana w Wyszkowie (woj. mazowieckie). Posiadamy tutaj swoje hale produkcyjne i magazyny.

Znajdziesz nas tutaj:

Odplywy.com.pl
Sasena Marta Katner
ul. Lotników 2
07-201 Wyszków