Czarne odpływy liniowe to pięknie zaaranżowana kabina prysznicowa, a przy tym wygoda użytkowania i łatwość w utrzymaniu czystości. Możesz wybierać pomiędzy różnymi modelami odpływów czarnych typu liniowego.

Dostępne są warianty typu Built-In, czyli do stosowania pod płytkę lub standardowe, w których czarny kolor kontrastuje z barwą glazury. Każdy z dostępnych typów tych elementów doskonale wpisuje się w aranżację łazienki i stanowi atrakcyjną, a przy tym bardzo funkcjonalną ozdobę wnętrza.

Czarne odpływy liniowe – dlaczego warto?

Odwodnienia liniowe są bardzo chętnie wybierane przez użytkowników. Wynika to przede wszystkim z ich walorów wizualnych, ale nie tylko. Odpływ czarny, który odcina się od kolorów płytek zastosowanych w kabinie, przykuwa wzrok i nadaje łazience nowoczesnego stylu. Takie elementy są charakterystyczne dla natrysków typu walk-in. Jakie ich zalety są najbardziej cenione? Zalicza się do nich m.in.:

  • wygoda użytkowania,
  • łatwość utrzymania czystości,
  • atrakcyjny wygląd,
  • łatwość zaaranżowania nawet w małych łazienkach.

Kabina bez brodzika z czarnym odpływem liniowym to nie tylko doskonały wygląd i nowoczesny styl. Taki rodzaj natrysku jest polecany szczególnie do łazienek, z których korzystają osoby starsze, dzieci czy użytkownicy o ograniczonej mobilności. Brak brodzika znacząco poprawia komfort kąpieli. Czarne odpływy liniowe można łatwo wyczyścić i nie wymaga to używania żadnych dodatkowych narzędzi czy specjalistycznych środków.

Odpływy czarne liniowe – jaki model wybrać?

Czarne odpływy liniowe, które znajdziesz w naszej ofercie, są dostępne w różnych wariantach. Podczas wyboru jednego z nich, weź pod uwagę przede wszystkim względy konstrukcyjne związane z typem syfonu. Większość modeli została wyposażona w element umieszczony na środku. Oferujemy także produkty z niskim syfonem typu Smart Pipe. Jeśli zależy Ci na doskonałym dopasowaniu czarnego odpływu do swoich potrzeb, możesz wybrać model przewidujący możliwość regulacji wysokości.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12