Odpływy liniowe slim to elementy charakteryzujące się wąską maskownicą. Jeżeli zależy Ci na idealnym efekcie wizualnym, to taki produkt z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Odwodnienia liniowe slim pasują do wszystkich kabin typu walk-in. Produkt zawiera kompletny zestaw montażowy, dlatego nie potrzebujesz żadnych dodatkowych elementów, by go zainstalować.

Odwodnienia liniowe slim – jakie mają zalety?

Odpływy slim stają się coraz popularniejsze. Decydują się na nie użytkownicy, którym zależy na stylowym wyglądzie łazienki, dopracowanym w każdym calu. Wąska maskownica sprawia, że element nie rzuca się w oczy. Jeśli jeszcze bardziej chcesz wzmocnić ten efekt, wybierz odwodnienie liniowe slim typu Built-In, czyli do stosowania pod płytkę. Niezależnie od tego, jaki wzór glazury wybierzesz, odpływ liniowy slim idealnie się do niego dopasuje, dając oczekiwany efekt estetyczny. Czym charakteryzują się odpływy slim?

  • bezpieczeństwem i wygodą w użytkowaniu
  • łatwością w utrzymaniu czystości
  • szybkim montażem
  • doskonałą jakością zastosowanych materiałów.

Możesz wybrać odpływ slim w dowolnym kolorze, dzięki czemu zyskasz niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Szczególną popularnością cieszą się odwodnienia liniowe slim czarne i w kolorze stalowym. Do wyboru są także różnego typu wykończenia – między innymi matowe i półmatowe.

Odpływy slim – stylowe wykończenie łazienki

Odwodnienia liniowe slim cieszą się uznaniem użytkowników szczególnie dlatego, że można przy ich użyciu zaaranżować łazienkę w sposób nowoczesny i bardzo stylowy. To elementy, które pasują do pomieszczeń w wielu stylach, tym bardziej że można dobrać typ odpływu slim, który najlepiej współgra z pozostałym wyposażeniem.

Wąska maskownica sprawia, że odwodnienie liniowe slim może być stosowane nawet w niewielkich kabinach prysznicowych. Ponadto produkty zostały wyposażone w mechanizm regulujący wysokość. Możesz dobrać ją do charakterystyki podłoża oraz swoich upodobań.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5